Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego

Konkurs ogłaszany jest w ramach typu operacji dotyczącego rozwoju ekosystemu innowacji społecznych – wsparcia rozwoju środowiska sprzyjającego kreowaniu, rozwojowi i wdrażaniu innowacji społecznych.

Autorem wniosku może być podmiot, który jest wnioskodawcą projektu realizowanego samodzielnie lub partnerem wiodącym w przypadku projektu partnerskiego wybranego do dofinansowania w ramach konkursu na inkubację i akcelerację innowacji społecznych nr FERS.05.01-IZ.00-002/2.

Nabór wniosków będzie prowadzony w okresie od 5 lutego 2024 r. do 21 marca 2024 r.

akrolak@ukw.edu.pl
tel. 52 3236765, 52 3236779

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: funduszeeuropejskie.gov.pl.